Новини

Дата: 24.06.2019 16:01
15 червня завершився сезон 2018/2019 в Екстра-лізі, який визначив останніх цьогорічних призерів.
Дата: 24.06.2019 15:56
У неділю, 23 червня, відбулися матчі  5-го туру Чемпіонату Житомирської області серед ветеранів 40+.
Дата: 24.06.2019 15:48
Житомирська обласна федерація футболу розпочинає попередній прийом заявок на участь у Відкритому Чемпіонаті Житомирської області з пляжного футболу 2019 року.
Дата: 24.06.2019 13:24
У понеділок, 24 червня, в прес-центрі Житомирської міської ради відбулась зустріч з юними чемпіонами України з футболу U-15. Вперше в історії вихованці школи футболу «Полісся» стали чемпіонами України. Юні футболісти під керівництвом тренера Максима Заінчковського вибороли перемогу у фіналі чемпіонату з рахунком 3:0 у господарів поля команди «Буковина» (Чернівці).
Дата: 24.06.2019 13:20
Форвард збірної України U-20, чемпіон світу 2019, житомирянин Данило Сікан розповів про плани на майбутнє.
Дата: 24.06.2019 13:05
«Сампдорія» всерйоз зацікавлена в півзахиснику «Генка», житомирянину Руслані Малиновському. Італійський клуб зробив пропозицію «Генку» в розмірі 12 мільйонів євро за українця. Також ще 5 мільйонів передбачені у вигляді бонусів, повідомляє voetbalprimeur.be.
Дата: 24.06.2019 12:51
У літнє міжсезоння захисник Андрій Власюк продовжив контракт з футбольним клубом «Полісся» ще на один сезон.
Дата: 24.06.2019 11:39
Житомирянка Анастасія Світківська виграла чемпіонат Європи IMMAF-WMMAA. Спортсменка стала кращою у ваговій категорії 52,2 кг.
Дата: 24.06.2019 11:26
У минулий вівторок Андрій Лисенко отримав статус вільного агента. НФК «Ураган» не став продовжувати співпрацю з гравцем національної збірної, який у попередньому сезоні відзначився 8-ма голами.
Дата: 24.06.2019 11:20
У суботу, 22 червня, відбулися матчі 8-го туру РОС-Чемпіонату та РОС-Першості Житомирської області з футболу сезону-2019.
Дата: 24.06.2019 11:14
Понад 100 км на велосипедах – саме стільки проїдуть учасники змагань з велосипедного спорту на шосе.
Дата: 24.06.2019 11:10
Близько 250 спортсменів із різних міст та областей стали учасниками Чемпіонату України з сучасного п’ятиборства, який пройшов у Житомирі. Участь у відкритті та нагородженні спорстменів взяли начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь та президент Федерації сучасного п’ятиборства України Ігор Панін.
Дата: 24.06.2019 11:07
Шалена підтримка вболівальників, неймовірна напруга до останньої хвилини, бойова нічия в основний час і нервова серія пенальті - все це про фінал Кубку голови Житомирської ОДА. Турнір, який тривав протягом місяця, досяг свого апогею у п'ятницю, 21 червня у залі ФОКу. З-поміж 12 команд учасниць учасниками фінального двобою стали ФК "ІнБев" та "Квара".
Дата: 22.06.2019 20:32
22 червня голова Житомирської ОДА Ігор Гундич провів екскурсію стадіоном «Полісся» та розповів про роботи на центральному стадіоні: наскільки завершено реконструкцію споруди, скільки грошей вкладено в будівництво, які змагання зможе приймати стадіон після відкриття.
Дата: 22.06.2019 20:26
У літнє міжсезоння вісім футболістів залишили розташування житомирського ФК "Полісся". Причиною цього стало завершення терміну дії контракту.
Дата: 22.06.2019 20:16
Здолавши у фінальному матчі однолітків “Буковини” з рахунком 3:0, команда СДЮСШОР “Полісся” стала переможцем першої ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
Дата: 21.06.2019 13:47
Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала восьмою на етапі Кубку світу (2019 Nur-Sultan ITU Triathlon World Cup), який 15-16 червня 2019 відбувся в Нур-Султані  (Казахстан). Загалом на дистанцію вийшли більше трьох десятків спортсменок.
Дата: 21.06.2019 13:42
Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 7 липня в м. Церматт (Швейцарія) візьме участь в чемпіонаті Європи з гірського бігу. У жінок Україну представлятиме житомирянка Олена Китиця.
Дата: 21.06.2019 13:23
Житомирська обласна федерація футболу запрошує всіх на перегляд фінального матчу розіграшу Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» 2019 року.
Дата: 21.06.2019 12:08
У п'ятницю, 21 червня, відбудеться вирішальний матч Кубку голови Житомирської ОДА, який вже декілька років Асоціація футзалу Житомирської області проводить спільно з Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА.
З 14 по 16 червня у Львові проходив чемпіонат світу з бодібілдингу та фітнесу WABBA ,,International –2019”. До Львова завітало 314 провідних атлетів світу з 21 країни, зокрема з Італії, Угорщини, Греції, Великобританії, Іспанії, Франції та України.