Новини

Дата: 19.03.2019 23:02
У вівторок, 19 березня, відбулося жеребкування Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги, який  22-24 березня відбудеться в Житомирі. Пропонуємо вам календар ігор.
Дата: 19.03.2019 16:22
У вівторок, 19 березня, відбудеться жеребкування Всеукраїнського фіналу АФЛУ, який 22-24 березня прийматиме Житомир. Також стали відомі всі учасники та схема розіграшу турніру.
Дата: 19.03.2019 16:11
Вже 29-31 березня Житомир прийматиме фінал Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги, на якому наші дівчата з ВК "Полісся" спробують здобути путівку у Суперлігу. З цього приводу голова обласної ради, голова Житомирської обласної федерації волейболу Володимир Ширма 19 березня провів робоче засідання з питань підготовки та організації заходу.
Дата: 19.03.2019 14:10
У загальноосвітній школі  №10 за адресою Київське шосе, 37, продовжується будівництво спортивної зали, яке призупинили в минулому році.
Дата: 19.03.2019 13:35
Минулими вихідними, 15-17 березня 2019 року, в місті Бровари відбувся чемпіонат України з ICO комбат-самозахист. На це свято спорту з’їхалося 350 спортсменів з 17 областей України.
Дата: 19.03.2019 13:14
Центральний стадіон «Полісся» – це наймасштабніший проект ДФФР на Житомирщині. Будівельні роботи тривають – вже встановили 70% металоконструкцій під накриття та монтують освітлення.
Дата: 19.03.2019 12:03
У лютому-березні 2019 року в спортивному залі Житомирського державного технологічного університету відбулися змагання серед школярів у трьох вікових категоріях: 2007-2009 років народження, 2004 років народження та молодші, 2001 року народження та молодші.
Дата: 19.03.2019 11:30
Минулими вихідними, 15-17 березня, були зіграні стартові поєдинки другого етапу чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги. На цій стадії змагань 16 команд у чотирьох групах визначають переможців, які зустрінуться в півфіналах.
Дата: 19.03.2019 11:14
Спортсмени Житомирської області посіли шосте загальнокомандне місце на Кубку України зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків і жінок, який 16-17 березня відбувся в Луцьку. Загалом змагання зібрали понад 200 спортсменів з 17-ти регіонів нашої держави.
Дата: 19.03.2019 11:10
З 12 по 15 березня у Києві проходив зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2005/2006 років народження.
Дата: 19.03.2019 11:07
З 15 по 17 березня у Одесі проходили змагання чемпіонату України з армспорту серед чоловіків та жінок. У складі збірної команди Житомирської області участь у змаганнях взяв і коростенець – Богдан Невмержицький.
Дата: 19.03.2019 10:48
В Житомирі, 23-24 березня, відбудеться дитячий фестиваль з айкідо "Шлях Воїна", який включатиме семінари та показові виступи спортсменів та гостей. Організатори запрошують взяти участь у заході всіх бажаючих.
Дата: 19.03.2019 09:53
Минулими вихідними, 14-17 березня 2019 року, в Одесі відбулися чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед дорослих та всеукраїнський турнір «КІММЕРІЯ» з кікбоксингу WАКО серед юнаків та юніорів.
Дата: 18.03.2019 16:17
Житомирянин Володимир Лісовець виграв бронзову нагороду на Зимовому чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, що 16-17 березня відбувся у м. Дніпро та виконав нарматив майстра спорту України.
Дата: 18.03.2019 14:59
Житомирська команда "Юність-07" минулими вихідними, 15-17 березня, зіграла поєдинки 4 туру всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги України (дивізіон Б).
Дата: 18.03.2019 14:55
В матчі 17 туру Екстраліги, який став останнім домашнім поєдинком для Житомирського футзального клубу «ІнБев/НПУ», підопічні Валерія Директоренка обіграли запорізький «АРПИ» із рахунком 3:2. Про свої плани на гру «пивовари» заявили ще в дебюті зустрічі. На 4 хвилині перший гол на свій рахунок записав Роман Бакум.
Дата: 18.03.2019 14:24
Команда "Звягель" виграла відкритий турнір з волейболу серед команд-аматорів, який 17 березня відбувся у Новоград-Волинському за підтримки ЖОВ НОК України.
Дата: 18.03.2019 13:56
Минулими вихідними, 15-17 березня, Житомир приймав всеукраїнський турнір з футзалу серед ветеранів. В неділю відбулись фінальні зустрічі чемпіонату у яких команди в категоріях 55+ та 45+ розіграли комплекти золотих нагород.
Дата: 18.03.2019 13:32
Бердичівлянка, голкіпер харківської команди «Житлобуд-2» – Дарина Бондарчук – другий рік у символічній збірній Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги – «Команда року-2018».
Дата: 18.03.2019 12:39
Українські гімнасти Ігор Радівілов і Петро Пахнюк здобули три медалі етапів Кубка світу, які відбулися у Баку та Штутгарті. У суботу Ігор Радівілов завоював бронзову медаль у вправах на кільцях. А вчора посів друге місце в опорному стрибку.
Дата: 18.03.2019 12:15
Минулими вихідними, 16 -17 березня, у Дніпрі відбувся Чемпіонат Вищої Ліги з волейболу серед чоловічих команд, де Житомирщину представляла команда ВК «Житичі».