07.11.2016 11:07

Житомиряни посіли друге загальнокомандне місце на Міжнародних змаганнях зі спортивної аеробіки

В Естонії, у місті Кохтла-Ярве, з 29 по 30 жовтня 2016 року проходили Міжнародні змагання зі спортивної аеробіки. У змаганнях взяли участь двадцять спортивних команд з семи країн світу - Естонії, України, Фінляндії, Білорусі, Латвії, Литви та Росії.

Україну на цих змаганнях представила збірна команда Житомирської області зі спортивної аеробіки, яка була сформована з вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Авангард» та «Юність». Наші спортсмени посіли почесне ІІ місце в командному заліку серед 77-ми учасників з різних країн.

В індивідуальних змаганнях в категорії Діти серед хлопчиків ІІІ місце посів Гаврушкевич Олександр, серед змішаних пар - Гаврушкевич Олександр та Омелянчук Софія. В категорії Кадети трійка у складі Блощицької Олександри, Данилюк Ольги та Шелест Ілони виборола ІІІ місце.

Серед юніорів ІІ місце посіла група спортсменів збірної дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Авангард» та «Юність» в такому складі: Герговська Дар’я, Васянович Анастасія, Сердюк Анастасія, Куликівська Карина, Журавська Вікторія. А трійка учасників у складі Мохорт Олександри, Семеній Валерії та Долгіх Анастасії посіла почесне ІІІ місце у Міжнародних змаганнях зі спортивної аеробіки. В категорії Кадети індивідуальні вправи наші дівчата Недзвецька Євгенія та Словінська Анастасія вибороли ІV та VІ місця відповідно.

Загалом, збірна команда Житомирської області зі спортивної аеробіки показала високі результати та гарні спортивні досягнення на змаганнях, витримавши жорстку конкуренцію і достойно представили нашу країну на міжнародному рівні. Пишаємося вами!

Спортивний Житомир