29.11.2017 11:13

Житомирянка Олександра Мохорт отримала звання майстра спорту України міжнародного класу зі спортивної аеробіки

Житомирянка Олександра Мохорт отримала звання майстра спорту України міжнародного класу зі спортивної аеробіки. Дівчина виконала норматив на чемпіонаті Світу в Польщі, де, в складі збірної, виборола 4 командне місце.

"Всем спасибо за поддержку, за подготовку, за труд который вложили в меня. Я безумно счастлива находиться здесь и сейчас вместе со своей любимой командой, быть на одной волне с девочками со сборной и стоять на пьедестале со званием МСМК! Это самое безумное и дорогое мне время! Хочу сказать ОГРОМНОЕ СПАСИБО своим тренерам, без Вас ничего бы не получилось," - написала Олександра на своїй сторінці у Facebook.

Урочисте вручення посвідчення спортсменці відбулося у Запоріжжі, 25 листопада, по завершенню Кубку України зі спортивної аеробіки. На цих змаганнях команда Житомирської області здобула два срібла і одну бронзу.

Олександра Мохорт не збирається зупинятися на досягнутому і хоче знову потрапити на чемпіонат Світу 2018 у складі збірної України. Крім цього, наступна мета спортсменки - звання заслуженого майстра України.

Найближчим змаганням, у якому дівчина братиме участь, буде Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки пам'яті Сергія Павловича Корольова, який відбудеться у Житомирі в лютому 2018. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир