17.04.2018 11:00

Житомирянки вибороли сім призових місць на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

У Києві 14-15 квітня 2018 року відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед дорослих та юніорів. На цьому змаганні житомирські спортсмени достойно представили нашу область і здобули декілька призових нагород.
 
Чемпіонат відбувався за всіма видами програм спортивної аеробіки: індивідуальні виступи жінок і чоловіків, змішані пари, трійки, групи, аероденс команди, аеростеп команди та фанк аеробіка. Окрім цього, учасники змагань були поділені на дві вікові категорії – дорослі (18 років та старші) і юніори (15-17 років).
 
Серед дорослих у програмі трійки наша команда здобула 2 місце. Нагороду вибороли Олександра Мохорт, Анастасія Долгіх, Валерія Семеній. У груповому етапі Анастасія Долгіх, Олександра Мохорт, Дар'я Герговська, Валерія Семеній і Тетяна Кириєнко стали третіми. В аероденсі спортсменки посіли 4 місце.
 
Юніори ж вибороли золоті медалі відразу в трьох програмах: трійка, група, аероденс команди, а також здобули 2 місце у аеростепі.
 
Окрім цього, наші дівчата стали переможницями чемпіонату України з аеробіки серед студентів, який відбувався паралельно.