07.11.2018 13:39

Житомирянки здобули сім призових місць на міжнародних змаганнях з аеробіки

Житомирські спортсменки 3-4 листопада у Києві успішно виступили на І Міжнародному турнірі зі спортивної аеробіки «OPEN CUP KYIV».

Загалом у змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Туреччини, Білорусії, Молдови та України. Протягом двох днів вони виступали в таких програмах: індивідуальні виступи (чоловіки, жінки), пари, трійки, групи, аеростеп, аероденс і аерофанк. 

Житомирянки вибороли перші місця в аеростепі та аероденсі серед дорослих, а також - два перших командних місця серед дітей і юніорів та друге місце серед кадетів.

1 місце - аероденс, дорослі - Агаєва Сабіна, Мохорт Олександра, Герговська Дар'я, Довгих Анастасія, Семеній Валерія, Кириєнко Тетяна 

1 місце - аеростеп, дорослі - Журавська Вікторія, Сердюк Анастасія, Агаєва Сабіна, Мохорт Олександра, Герговська Дар'я, Довгих.

Тренери житомирських спортсменок: Лариса Мохорт, Тетяна Ісакова, Анна Юськів, Крістіна Матвійчук. 

Наші юні дівчата також змагалися на міжнародному Кубку із аеробіки "Plovdiv Cup 2018", який відбувся 27-28 жовтня у Болгарії. У турнірі взяли участь спортсмени з 24 країн світу.

Житомирянки здобули третє місце у трійках - Шейко Ніколь, Деркач Софія, Денисенко Катерина (тренер Олександра Мохорт). Ще одна наша спортсменка, вихованиця Лариси Мохорт посіла третє місце у складі збірної трійки України. 

Спортивний Житомир