26.02.2018 11:03

Бердичівські артилеристи увійшли в п'ятірку кращих на чемпіонаті України з армспорту

Команда бердичівської 26 артилерійської бригади здобула четверте місце у чемпіонаті з армспорту в Чернігові. Змагання відбувалися серед військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗС України.

У чемпіонаті взяли участь 13 команд з усієї України.

За форматом проведення змагань у різних вагових категоріях були проведені поєдинки, а за їхніми результатами визначали переможців як серед військових частин, так і особистої першості.

За підсумками змагань призові місця розподілились наступним чином:

І місце — вибороли військовослужбовці із регіонального центру радіоелектронної розвідки; ІІ місце — у військових з 30 окремої механізованої бригад. Почесне ІІІ місце — вибороли військовослужбовці з окремого батальйону матеріального забезпечення. IV місце - 26 артилерійська бригада.

Окрім цього, бердичівські артелеристи відзначилися у особистому заліку. У ваговій категорії до 80 кг перше місце виборов старший лейтенант Руслан Лук'янюк. У ваговій категорії до 100 кг третє місце посів старший сержант Ігор Трокоз.