10.04.2017 14:23

Команда житомирського Інваспорту завоювала 36 медалей на чемпіонат України з армспорту

З 03 по 05 квітня поточного року у м. Харкові проходив чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

Житомирську область на всеукраїнському спортивному заході представило 28 спортсменів з м. Житомира та Новоград-Волинського, з Олевського, Пулинського, Радомишльського та Новоград-Волинського районів.

В загальному заліку наші спортсмени завоювали 36 медалей: 10 золотих, 16 срібних та 10 бронзових.

Переможцями стали: Ранчук Тетяна, Васьківська Марина, Загоруйко Іванна, Луцишин Дмитро, Пінчук Олександр, Бессальнова Олеся, Гуменюк Ігор.

Призерами: Котюк Олена, Сініцин Петро, Кручко Володимир, Нагорний Андрій, Скибіцька Юлія, Дроздюк Світлана, Шмат Іванна, Ковальчук Ріма, Щирська Анна, Шроль Анастасія, Зелений Максим, Зєнченко Олександр, Жаміашвілі Леван, Хіміч Олександр.

Спортсменів підготували: Данюг Г.Д., Селіхов І.О., Захарчук В.Д., Лук’янчук В.О., Пінчук О.М., Харковець О.В., Рассохін О.М.

Житомирський регіональний центр «Інваспорт» щиро вітає збірну команду області та їх тренерів з вдалим виступом на чемпіонаті України та бажає нових перемог!