16.04.2018 16:58

Збірна Житомирської області перемогла на чемпіонаті України з армспорту серед осіб з УОРА та вадами зору

В Одесі 12-15 квітня відбувався чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженням ОРА та вадами зору. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з різних регіонів.

Спортсмени виборювали першість окремо лівою і правою рукою. У командній першості команда Житомирської області виборола І місце та стала чемпіоном України.

Зокрема, у складі збірної команди області виступав студент Житомирського національного агроекологічного університету, майстер спорту Дмитро Луцишин. В особистій першості у ваговій категорії 60 кг на ліву руку Дмитро здобув ІІІ місце, а на праву - ІІ місце.

Нагадаємо, що на чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору минулого року студент ЖНАЕУ Дмитро Луцишин виграв золото і срібло. На змаганнях з пауерліфтингу на Кубок України восени 2016 року у ваговій категорії до 59 кг він підняв штангу вагою 95 кг і став бронзовим призером змагань.