03.11.2015 03:41

Мотогонщики запрошують фанів спорту і всіх житомирян на закриття сезону

Житомирські мотогонщики запрошують фанів спорту та всіх житомирян на закриття змагального сезону, яке відбудеться в п'ятницю, 6 листопада, в кінотеатрі Україна. На урочистостях всі відвідувачі зможуть поспілкуватися із кращими мотогонщиками міста та області, отримати автографи та побачити мотоцикли, на яких вони змагаються, а також дізнатися про успіхи наших спортсменів на всеукраїнських і міжнародних аренах.

Вхід - вільний. Початок урочистостей - о 19.00

У програмі - нагородження призерів та переможців змагань з мотокросу, презентація фільму та показ фотографій, невелика виставка спортивних мотоциклів, автограф-сесія зі спортсменами.

- Цього року в Житомирі відбулися два яскравих та драйвових етапи чемпіонату України з мотокросу. Загалом таких етапів було 5 і за підсумками змагань збірна Житомирської області посіла друге загальнокомандне місце, програвши всього 14 очок команді з Хуста. Причому два етапи з п'яти житомиряни виграли. Це перше таке високе досягнення для наших мотогонщиків. Це свідчить, що попри всі проблеми і негаразди мотокрос в Житомирі розвивається набуває все більшої популярності. Такий результат - це також заслуга дуже багатьох людей - і самих спортсменів, і тренерів, техніків, спонсорів, меценатів та всіх, хто нам допомагає і підтримує. Саме тому ми хочемо зібрати всіх цих людей і відзначити їх. А також хочемо дати можливість житомирянам вживу поспілкуватися зі спортсменами, побачити техніку, на якій вони їздять. Адже на змаганнях це не завжди можливо. Можливо, хтось захоче теж займатися цим видом спорту. Тому запрошуємо всіх, - прокоментував подію президент федерації мотоспорту в Житомирській області Олександр Бочковський. 

Спортивний Житомир

Теги:анонси

Подібні новини