26.07.2016 11:21

У Житомирі проведуть благодійний патріотичний автоквест на підтримку пораненого бійця 81-ї бригади Олександра Марченка

Благодійний автоквест на підтримку пораненого бійця 81-ї бригади 90-го батальйону Олександра Марченка з с. Пристанційне Малинського району Житомирської області, а також присвячений відзначенню Дня аеромобільних десантних військ відбудеться у Житомирі 31 липня (неділя). До участі в автоквесті запрошуються усі бажаючі.

 

«Благодійний автоквест у Житомирі відбудеться в рамках Всеукраїнського благодійного квесту «Єдине місто – єдина країна!», участь в якому беруть мешканці з різних міст України. У Житомирі автоквест організовують на підтримку пораненого бійця 81-ї бригади Олександра Марченка. Сподіваюсь, що цей захід об’єднає патріотів Житомира, – розповідає одна з організаторів акції волонтер Марія Уланова, яка опікується Житомирським військовим шпиталем. – Ми запрошуємо долучитися усіх небайдужих житомирян, які люблять активний відпочинок. Кількість команд не обмежена. У грі братимуть участь українські військові, учасники АТО, волонтери, медики, спортсмени і мешканці міста. Ми хочемо об’єднати активних житомирян і показати, що у нас згуртоване і патріотичне місто, яке поважає свою історію та героїв».


За словами розробника завдань автоквесту Костянтина Кундіча, який понад 5 років бере та організовує пішохідні, вело- і автоквести в Житомирі, гравці будуть розгадувати загадки і виконувати завдання на знання міста. Для того, щоб стати учасником автоквесту, потрібно зібрати команду однодумців і зареєструватися.


«Активний відпочинок і зарядку для мозку – таку гру готуємо для учасників, – розповідає квестер. – У кожному завданні – загадка, в якій зашифровано місце (локацію), куди команді потрібно дістатися і виконати там завдання – знайти код тощо. Завдання гравців – якнайшвидше прийти до фінішу».


Щоб стати учасникм автоквесту НЕОБХІДНО:
1) зібрати команду (4 – 5 осіб) і попередньо зареєструватися (до 12:00 год. 30 липня 2016 року), зателефонувавши представнику організаторів, волонтеру Марії Уланові (097)996-43-46; (063)469-18-53;
2) перед початком гри показати організаторам чек про перерахування коштів (мінімум 300 грн. з однієї/кожної команди) на картку ПриватБанк №: 5168 7572 6499 1961, отримувач – Марченко Леся Вікторівна (дружина пораненого бійця Олександра Марченка);
3) автомобіль;
4) реквізити, які необхідно мати кожній команді:
- заряджений телефон (декілька телефонів) із обов’язковим доступом до мережі Інтернет (через спеціальний сайт гравці будуть отримувати завдання),
- карта Житомира,
- ручка і блокнот,
- чорний маркер (бажано кожному учаснику команди),
- пляшка чистої води 0,5 л.,
- ліхтарик.


Дата проведення автоквесту: 31 липня (неділя) 2016 року.


Передігровий брифінг об 11:00 год. біля Ракушки.
Старт гри о 12:00 год.


Приблизна тривалість гри: 3 – 4 години.


Довідка:

Олександр Марченко отримав сильне поранення лівого плеча під час бою в Авдіївці у промисловій зоні 9 квітня 2016 року. Після цього лікувався в Авдіївці, Червоноармійську, Дніпропетровському шпиталі та інших медзакладах. Волонтери і лікарі зробили усе можливе, щоб зберегти кінцівку, але залишилося найважливіше – відновити кісткові тканини. На операцію з відновлення суглобу плечового та фрагменту кістки руки необхідно майже півмільйона гривень.


Усі, хто має можливість допомогти Олександру Марченку, може перерахувати допомогу на картку ПриватБанк №: 5168 7572 6499 1961, отримувач – Марченко Леся Вікторівна (дружина пораненого бійця).

 

Спортивний Житомир

 

Теги:анонси

Подібні новини