25.10.2016 10:06

У Житомирі відбудуться змагання зі швидкісного фігурного водіння

Змагання зі швидкісного маневрування (фігурного водіння) легкового автомобіля до дня автомобіліста відбудуться у Житомирі 30 жовтня на майдані ТРЦ «Глобал. UA» у м. Житомирі. Організатор змагань автоклуб ім. Попова В.А.

Початок змагань – об 11:00. Крім того, тренування учасників змагань а також усіх бажаючих безкоштовно будуть проводитись 28-29 жовтня з 11:00 на майданчику Глобал UA ( з вул. Михайла Грушевського (Котовського)

Метою проведення заходу є сприяння у залученні населення до занять автомобільним спортом, пропаганда дотримання правил дорожнього руху під час водіння легкового автомобіля, підвищення майстерності водіння автомобіля в екстремальних ситуаціях, покращення культури водіння в місті.

До участі у змаганнях допускаються спортсмени жінки та чоловіки, які мають посвідчення водія та страховий поліс від нещасного випадку.
До участі у змаганнях допускаються учасники різних марок легкових автомобілів.

Програма проведення змагань :
габаритні ворота
естафета
стоянка
бокс круг по часовій стрілці
змійка переднім, заднім ходом
пенькиколія
лінія стоп

Перед початком змагань проводиться ознайомлення з трасою.

Підготовка місця проведення змагань та контроль за їх станом відповідно до діючих правил змагань з автомобільного спорту та наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 26.04.2004 р.№1274 «Про додаткові заходи щодо попередження травматизму та запобігання нещасним випадкам у спортивній діяльності» покладається на головну суддівську колегію змагань.

Партнери заходу:
«Кромберг енд Шуберт Житомир»
Тойота Центр Житомир «Стар-Кар»
Мотор Сервіс
Глобал UA

Спортивний Житомир