17.05.2017 17:43

Житомиряни взяли участь у Чемпіонаті України з військово-спортивних багатоборств

З 12 по 14 травня у Харкові проходив Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств, у якому змагались близько 800 спортсменів з різних куточків нашої країни. Змагання пройшло по розділу «бойове двоборство», де учасники демонстрували свою майстерність в стрільбі та у всестильовому двобої.

Нашу область на даному чемпіонаті представляли вихованці Житомирського клубу «Школа юних десантників», які вибороли 24 нагороди: 7 золотих, 9 срібних та 8 бронзових нагород.

Чемпіонами України стали: Ратошнюк Віктор, Метельський Денис, Заглада Олександр.

Срібними призерами змагань стали: Ющенко Владислав, Трифонов Микола, Трасківський Артем, Лазаренко Денис, Костюк Микита, Галицький Роман.

На третю сходинку п’єдесталу піднялись: Гулик Антон, Коцюба Володимир.

Незламну волю до перемоги та справжні бійцівські навики на змаганнях показали Пантус Павло, Подунай Андрій, Трохимчук Іван, Плечко Даниїл.

На Всеукраїнському дитячому турнірі з військово-спортивних багатоборств, який проходив 12-14 травня 2017 року в м. Харкові, команду Житомирської області представляли наймолодші учасники – Бучинський Єгор та Ратошнюк Аліна, які виступаючи за правилами змагань з військово-спортивних багатоборств у легкому і дозованому контакті, проявили власну звитягу та здобули на турнірі по одному першому та другому місці в кожній версії змагань.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з перемогою.