12.02.2018 12:58

БК “Чернігів” обіграв БК “Коростень” у 10 турі Першості України з баскетболу

Минулими вихідними, 03-04 лютого 2018 року, БК "Коростень" на виїзді зіграв з БК "Чернігів" (Сарни) у рамках 10 туру Першості України з баскетболу.

Вже втретє в другому колі коростенцям не вдається обіграти суперників хоча б в одному з матчів.

В першому матчі БК "Чернігів" впевнено вів гру на свою користь. Лише в другій чверті "Коростеню" вдалося перейняти перевагу на себе. Однак суперники швидко виправили цю ситуацію. В підсумку поєдинок закінчився на користь господарів.

В наступній зустрічі з “Черніговом” БК “Коростень” намагався виправити свої попередні помилки. Гості змогли обіграти суперників у двох чвертях. Однак так і не змогли здобути перемогу у загальному результаті матчу.

Субота, 10 лютого

БК "Чернігів" - БК "Коростень" - 91:56 (28:23 9:15 29:6 25:12)

Неділя, 11 лютого

БК "Чернігів" - БК "Коростень" - 83:78 (19:31 30:14 12:20 22:13)

Після цього туру БК "Коростень"знаходиться на п'ятій сходинці турнірної таблиці.