24.12.2017 11:30

Вища баскетбольна ліга України:" Каліпсо" - "Київ-Баскет". Післяматчеві коментарі тренерів

У рамках 7 туру Вищої баскетбольної ліги України 22-23 грудня 2017 року БК "Каліпсо" приймав київський БК "Київ-Баскет". Житомирянки двічі поступилися суперникам. Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі тренерів команд.

Тетяна Дернова - тренер БК "Каліпсо":

Яким би суперник не був треба змагатися, показувати свої бійцівські якості. Друга гра була набагато краще, ніж перша. Хоча ми й змагалися увісьмох, а в кінці гри взагалі семеро гравців залишилися на майданчику, бо Катерина Шатило отримала травму. Нас стало мало, наші лави спорожніли в основному через стан здоров'я, в когось незначні травми, а хтось працює. Не знаю, що завадило у першому матчі. Ось по грі я на них дивлюсь з боку, і вони ніби виросли, не стоять на місці. Мабуть на результат впливає низький відсоток влучень у кошик. У нас немає умов на тренуваннях, тому трохи не докидують.

Олена Федченко- тренер БК "Київ-Баскет":

Суперник слабкий, тому ми й виграли. По аналізу гри моєї команди можу сказати, що були помилки, в захисті особливо було їх багато. Перший матч був кращим, воно й зрозуміло, бо розрив між командами був сорок очок. А так взагалі грою своїх підопічних задоволена. Це був такий собі подарунок перед Новим роком.

Наступні матчі БК "Каліпсо" зіграє 13-14 січня 2018 року. Житомирянки на виїзді змагатимуться з БК "Вінницькі Блискавки" (Вінниця)

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир