18.12.2017 11:24

БК "Каліпсо" - БК "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" у 6 турі Вищої ліги України. Післяматчеві коментарі тренерів

Минулими вихідними, 16-17 грудня 2017 року, у рамках 6 туру Вищої баскетбольної ліги України БК "Каліпсо" приймав львівський БК "ЛДУФК-СКІФ-Спартак". Житомирянки двічі поступилися суперникам (46:103 47:74). Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі тренерів команд.

Тетяна Дернова - тренер БК "Каліпсо":

Сподіваюся, що Вінницею уже зіграю.

У першому поєдинку перші дві чверті добре були зіграні. А от у третій і четвертій дівчата розгубились і трохи розгардіяш вийшов на майданчику. У наступній грі - навпаки. Мабуть, ранкові ігри нам не дуже добре вдаються. Команда прокидається на останніх чвертях. Тому впершій половині грі дівчата "спали", можна так сказати. А от у другій і четвертій чверті показали хорошу гру.

Ірина Калініна - тренер БК "ЛДУФК-СКІФ-Спартак":

Добре, що в Житомирі всі свої вихованці грають. "Каліпсо" - це молода команда, дівчата стараються. Про гру своїх підопічних можу сказати, що вони частково виконали вказівки. У другій грі вони не впоралися з тим, що я просила зробити. Вони не грали, а розважалися. Бо у першому матчі вони краще себе показали, і рахунок був більший. Але я вважаю, що в кожній грі, який би не був суперник, треба грати і не опускатися нижче свого рівня. Можливо, ще їм було важко налаштуватися на ранкову гру. Але це не знімає з них відповідальності. 

Наступні матчі БК "Каліпсо" зіграє 22-23 грудня 2017 року. Житомирянки вдома прийматимуть БК "КСЛІ-Київ-Баскет" (Київ)

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир