12.03.2018 12:21

БК "Каліпсо" - БК "Політехніка" у 10 турі Вищої баскетбольної ліги України. Післяматчеві коментарі

У Житомирі 10-11 березня 2018 року відбулися матчі Вищої баскетбольної ліги України. БК "Каліпсо" одноразово обіграв львівський БК "Політехніка". Пропонуємо Ваші увазі післяматчеві коментарі.

Галина Гребінка - тренер БК "Політехніка":

"Суперник достойний, суперник нашого рівня, з яким важко боротися. Вчора ми максимально доклали зусиль, можливо, дівчата втомилися, можливо, перенервувалися. Завдання були на перемогу, але так сталося, що технічно і десь тактично не змогли виконати все те, що виконали в суботу. Бо суперники також вивчили нашу гру, і не все нам вдалося. І також втома далася взнаки, тому що у першій грі ми виклали максимум зусиль, а в другій трошки не вийшло те, що запланували. Гра на виїзді теж впливає на результат. Впливають кільця, зал, але найбільше - психологічний фактор. Вдома є своя підтримка, а в суперників підтримка їхня. А психологія - це 80% успіху."

Тетяна Дернова - граючий тренер БК "Каліпсо":

"Домашні ігри проходили вперше в ЗОШ №7. Для нас це невипробуваний зал, незвичні кільця, ніби на виїзді грали. Перші хвилини суботньої гри починались з наполегливої ​​боротьби, команди грали очко в очко. Ми змогли втримати перевагу в дев'ять очок після другої чверті. Але третя чверть закінчилася для нас невдачею. Суперник дуже швидко вирвався вперед, і вже не вистачило ні часу, ні сил його наздогнати, програли на шість очок. Були дуже класні моменти нашої команди як в нападі, так і в захисті, але трохи не вистачило точності в кидках. Другий шанс ми використали за призначенням, здобувши перемогу над суперником у 22 очки. Це перший такий розрив з перевагою в нашу користь за весь перший етап, і дуже солодкий смак перемоги. Ми дуже виросли за цей час і багато в чому додали. А найголовніше, у нас був командний дух і віра один в одного, підтримка, мета виграти, довести, що ми все можемо".

У день перемоги над львів'янками, 11 травня, гравець команди БК "Каліпсо Катерина Тимофеєва святкувала свій день народження. Вона розповіла, що під час матчу не думала про це і була сконцентрована на грі:

"Під час гри я не думала про свій день народження. Мені не до нього було, я була налаштована на гру. А взагалі мені команда дуже приємний сюрприз зробила. У нас взагалі дуже дружна команда, я їх дуже сильно люблю, а вони мене. І це було видно по грі, по результату. Було дуже багато класних моментів, це треба було бачити, словами це не передати".

Наступного разу наші дівчата гратимуть 17-18 березня на виїзді. Їхнім суперником стане БК "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" (Львів).