29.01.2018 10:41

БК "Каліпсо" на виїзді переміг "Вінницьких Блискавок" у 8 турі Вищої баскетбольної ліги України

Житомирський БК "Каліпсо" розпочав 2018 рік з перемоги. 27-28 січня дівчата на виїзді грали з “Вінницькими Блискавками” у рамках 8 туру Вищої баскетбольної ліги України.

Житомирянки вдало розпочали суботній матч, обігравши суперниць у першій половині гри. У третій чверті вінничанки вступили у активну боротьбу і обігнали “Каліпсо”. Однак у заключній чверті гості знову забили більше очок. В підсумку наші дівчата виграли у БК “Вінницькі Блискавки” - 88:81.

У другому поєдинку БК “Каліпсо” взагалі ні разу не поступився супернику. Всі чотири чверті були зіграні з перевагою житомирянок. БК “Вінницькі Блискавки” з усіх сил намагався наздогнати гостей,
але обіграти їх господарям так і не вдалося. Перемогу знову здобув БК “Каліпсо”.

27 січня (субота) - БК “Вінницькі Блискавки” (Вінниця) - БК "Каліпсо" (Житомир) - 81:88 (17:20, 28:22, 15:21, 21:25)

28 січня (неділя) - БК “Вінницькі Блискавки” (Вінниця) - БК "Каліпсо" (Житомир) - 58:76 (14:15, 11:18, 11:20, 22:23)

Наступного разу наші дівчата знову гратимуть на виїзді. 17-18 лютого 2018 року БК "Каліпсо" змагатиметься з БК "Тернопіль-ТНЕУ".