22.10.2017 13:01

БК Каліпсо не вдалося обійти чемпіона жіночої Вищої баскетбольної ліги України

У межах другого туру Вищої ліги чемпіонату України з баскетболу в неділю, 22 жовтня, відбувся матч-відповідь БК Каліпсо - БК Франківськ. Житомирянкам, як і у першій грі, не вдалося перемогти титулованих івано-франківців.

Хоча суботня поразка не змусила дівчат з Каліпсо опустити руки, а навпаки - докласти ще більше зусиль у боротьбі з чемпіонами. Господарі стартували впевнено, відкривши рахунок гри. На перших хвилинах навіть вдалося протриматися у лідерах. Однак гості не збиралися поступатися. Розігрівшись, франківці обіграли житомирянок у першій чверті з рахунком 13:28.

Протягом подальшої гри БК Каліпсо не вдавалося обійти суперників. Досвідчений БК "Франківці" контролював м'яч, майстерно атакував, забивав трьохочкові дальні кидки, не залишаючи жодного шансу на перемогу новоствореній команді.

БК Каліпсо (Житомир) - БК Франківськ (Івано-Франківськ) - 40:81

"БК Франківці - це чемпіон минулого сезону. У цих дівчат набагато більше досвіду, декілька чоловік із збірної України. Якщо чесно мені дуже сподобалися ігри, бо суперник дуже сильний, і є чому навчатися, особливо молодим гравцям нашої команди. Було дуже цікаво і тяжко водночас. Після суботньої поразки дівчата зібралися і сьогодні грали набагато краще. Тобто кожна гра для нас це новий досвід." - зазначила граючий тренер БК Каліпсо Тетяна Дернова.

Наступним суперником житомирянок стане команда КСЛІ-СКУФ (Київ). Гра відбудеться 4-5 листопада у Києві.