21.10.2017 20:22

БК Каліпсо програв у першому домашньому матчі з БК Франківськ

БК Каліпсо у суботу, 21 жовтня, приймав БК Франківськ (Івано-Франківськ) у межах ІІ туру Вищої баскетбольної ліги. Житомирським новачкам не вдалося обійти чемпіона минулого сезону.

Гості розгромили господарів у всіх чвертях. Попри це Каліпсо достойно боровся: дівчата створювали небезпечні моменти, однак не завжди вдавалося довести їх до кінця. Команда розпочала гру з 11 очок у першій чверті проти 26 очок суперників. У другій чверті в залі стало по-справжньому "гаряче". Франківці ще більше активувалися в атаці, їхні кидки були точними і влучними. Житомирянки також намагалися атакувати суперника і змогли набрати ще 6 очок. Рахунок став 17:40.

У двох наступних чвертях гри БК Франківськ остаточно розгромив БК Каліпсо. Відрив у очках гостей та господарів сягав більше половини. В результаті чого житомирянки одержали поразку в першій грі ІІ туру Вищої баскетбольної ліги.

БК Каліпсо (Житомир) - БК Франківськ (Івано-Франківськ) - 31:80

У неділю, 22 жовтня, Каліпсо спробує реабілітуватися у матчі-відповіді з Франківськом. Гра відбудеться о 10:00 у залі Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу.