26.03.2018 12:52

БК "Каліпсо" програє "Франківську-ПНУ" і завершує сезон у Вищій баскетбольній лізі України. Коментар тренера житомирянок

Житомирський БК "Каліпсо" 24-25 березня поступився БК "Франківськ-ПНУ" у 12 турі Вищої баскетбольної ліги України. На цьому сезон у чемпіонаті для нашої команди завершився. П'ята позиція в турнірній таблиці не дозволяє продовжити боротьбу за медалі.

Тренер житомирянок Тетяна Дернова розповіла, що вплинуло на поразку з франків'янками:

"Програш Тернопільській команді остаточно позбавив нас надії на вихід у вісімку. Ігри в Івано-Франківську були для нас складними через відсутність мотивації, так як ця зустріч була для нас не вирішальною. Але кожна гра приносить певний результат, висновки, досвід. Для продовження ігор потрібно було потрапити в четвірку в своїй підгрупі. А наша команда займає п’яту позицію в турнірній таблиці. Тому наша участь у 27 чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд Вищої ліги підійшла до кінця. 

Але навіть поразка спонукає діяти далі, вдосконалюватися, шукати помилки і ставати краще, ніж в минулих іграх, розвивати холоднокровність, боротися до останнього, не залежно від розриву в рахунку, суперника і багатьох інших факторів. Величезне спасибі всім, хто в нас вірив і підтримував. Для нас це багато значить".

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир