23.03.2018 10:40

БК "Каліпсо" став четвертим у баскетбольному турнірі пам'яті Кочергіної Ф.Г.

Житомирянки з БК "Каліпсо" стали четвертими у турнірі з баскетболу пам'яті Кочергіної Ф.Г. серед дівчат 2000/01 р.н. Змагання відбулося 21-22 березня в Києві.

У турнірі брали участь шість команд з Полтави, Дніпра, Дружківки та вихованки Київського спортивного ліцею. Вони були розділені на дві підгрупи. Житомирянки грали у групі Б.

Нашим дівчатам у груповому етапі вдалося вибороти перемогу у матчі із збірною Дружківки/Миргорода - 49:46. А от протистояти команді Дніпра житомирським баскетболісткам не вдалося - 27:78.

У фінальних іграх "Каліпсо" боровся за третє місце із полтавською СДЮСШОР. На останніх хвилинах суперники обіграли наших дівчат на 4 очки - 49:45. Таким чином житомирянки посіли четверте місце у турнірі. 

Перемогу здобули киянки з команди КСЛі-1, другою стала команда СДЮШОР №5-ДВУФК (Дніпро).

"Приїхали додому з подаруночками і четвертим місцем. Ігри були цікаві, напружені, емоційні. Боролися за кожне очко, в підгрупі програли Дніпру і виграли у Миргорода. Третім місцем поступилися на останніх секундах Полтаві. Дарина Маринич стала кращим гравцем команди. До складу команди входили, як старші, так і молодші мої вихованки. Вони мали змогу самі приймати рішення без допомоги досвідчених гравців. Дівчата стали впевненішими, здобули досвід з награвання комбінацій," - розповіла тренер житомирської команди Тетяна Дернова. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир