12.03.2018 11:20

БК "Каліпсо" вдома святкував перемогу над львівською "Політехнікою" у рамках Вищої баскетбольної ліги України. ФОТО

Минулими вихідними, 10-11 березня 2018 року, житомирський БК "Каліпсо" приймав львівський БК "Каліпсо" у рамках 10 туру Вищої баскетбольної ліги України.

Це була уже друга зустріч житомирянок із львів'янками у цьому сезоні. У першому колі "Каліпсо" вдалося здобути одну перемогу в "Політехніки", цього разу наша команда знову одноразово обіграла цього суперника.

У першому поєдинку наші дівчата зуміли втримати перевагу майже у всіх чвертях. Львів'янки постійно наступали на п'яти господарям і навіть розгромили їх у третій чверті. Але атака гостей спала під кінець матчу, проте це не врятувало нашу команду від поразки.

Наступного разу БК "Каліпсо" проаналізував гру суперниць та свої помилки і показав ще запеклішу боротьбу. Різниця між очками у чвертях ставала все більшою.  І як результат - впевнена перемога житомирської команди.

10 березня (субота)

БК "Каліпсо" (Житомир) - БК "Політехніка" (Львів) - 59:65 (17:15 17:12 10:25 15:13)

11 березня (неділя)

Наступного разу наші дівчата гратимуть 17-18 березня на виїзді. Їхнім суперником стане БК "ЛДУФК-СКІФ-Спартак" (Львів).