30.10.2017 12:17

БК "Коростень" поступився БК "Житомир" у другому матчі Першості України з баскетболу

У неділю, 29 жовтня, у рамках І баскетбольної ліги України БК "Коростень" вдома зіграв другий матч з БК "Житомир". Після перемоги напередодні житомиряни не розслабилися і впевнено стартували у другій грі. Коростенці також були налаштовані на боротьбу, але для перемоги їм не вистачило всього декількох очок.

У першій чверті житомиряни вирвалися вперед, обійшовши БК "Коростень" з рахунком 19 : 28. Потім господарі зібралися і додали до свого результату 21 очок, в той час як гості - всього 17. Але в підсумку другої чверті попереду все рівно залишився Житомир - 40 : 45.
В другій половині гри команда ще більше відірвалася від коростенців з рахунком 52 : 64. Але у четвертій чверті БК "Коростень" додав собі 20 очок і знаходився за крок до перемоги. Однак в підсумку суперників відділили три очки.