23.10.2017 11:36

БК "Коростень" поступився "Київ-Баскету" у вирішальному матчі Кубку України

БК "Коростень" 22 жовтня зіграв домашній матч-відповідь з "Київ-Баскетом". На відміну від першої гри з київлянами, коростенці цього разу були краще підготовлені до подинку із командою Вищої ліги.

Після розгромної поразки, БК "Коростень" проаналізував свої помилки і налаштувався на активну боротьбу. Команда перемогла "Київ-Баскет" у першій і другій чверті. Однак починаючи з третьої коростенці почали здавати позиції. В результаті чого київляни з невеликим відривом обійшли господарів. 

БК "Коростень" – БК "Київ-Баскет" – 82:89

"Київ-Баскет" - це команда з дуже потужним захистом. В першій грі ми не очікували, що їхній захисник працює так, що нападник не може перевести половину поля. А другий матч ми зіграли набагато краще, бо проаналізували недоопрацювання. Також допомогло те, що грали вдома, глядачів було багато, зал підтримував. Однак в кінці нам не вдалося перемогти. Мабуть, це пов'язано з тим, що гравці ще не відновилися від попередніх змагань. За останніх два тижні ми мали лише по два дні на відпочинок," - прокоментував гру своїх підопічних у 2-му турі Андрій Гурінчук.

Таким чином, БК "Коростень" завершує свою боротьбу в Кубку України. Тепер всю увагу команда зосередить на підготовці до І ліги Чемпіонату України з бескетболу, в якому коростенці стартують вже в цю суботу, 28 жовтня у себе вдома. Першим їхнім суперником стане БК "Житомир"

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир