11.10.2017 13:37

БК «Коростень» стартує у Кубку України з баскетболу. Анонс

У середу, 11 жовтня, стартує Кубок України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2017/2018 років. БК «Коростень» розпочне свою боротьбу за почесний трофей із поєдинку з БК «Вінницькі Зубри».

Гра пройде в місті Коростень у ФОК (стадіон «Спартак»). Початок о 17:00.

Вже втретє поспіль у змаганні візьмуть участь як професіонали, так і аматори. Цього року на Кубок заявилися 32 чоловічі команди з усієї України. Про це розповідає тренер БК «Коростень» Андрій Гурнічук. Він також зауважив, що підготовка команди до змагання є максимальною, і всі налаштовані на перемогу.

«Склад команди укомплектований на 95%, всі готові до боротьби. Повинні перемогти, але гра покаже. У неділю, 15 жовтня у нас відбудеться гра-відповідь з вінничанами, і по сумі цих матчів далі пройде найкраща команда. Перший етап нам треба проходити 100%. Далі уже будуть команди, які грають у Вищій лізі, така як «Київ-Баскет». Якщо обійдемо їх, то наступним суперником стане професійна команда «Хімік2» Але це Кубок,і тут кожен поєдинок може скластися по-різному, тому треба налаштовуватися, щоб в кожній грі перемагати».

Спортивний Житомир

Теги:кубок України Коростень

Подібні новини