26.10.2017 11:01

БК "Коростень" - БК "Житомир". Анонс І туру чемпіонату України з баскетболу

Цими вихідними у Коростені відбудуться ігри І туру чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд І ліги. БК "Коростень" приймає БК "Житомир".

Для обох команд це будуть стартові поєдинки у новому сезоні 2017/2018 рр. БК "Коростень" перед участю у чемпіонаті загартовував свої сили у Кубку України. Коростенці успішно пройшли І тур, однак поступилися команді Вищої ліги - "Київ-Баскету". Тренер "Коростеня" Андрій Гурінчук зазначив, що Кубок підготував команду до чемпіонату України, забезпечив важливим досвідом. І тепер вона готується до "поліського дербі" з БК "Житомир".

Житомиряни також є досвідченими "бійцями". Це буде уже 17-й баскетбольний сезон команди. Цього року клуб поповнився новими гравцями. Тому однією із задач для житомирян є створення цільного колективу, що житиме однієї метою та гратиме в унісон. Але тренер БК "Житомир" Денис Апарін зазначив, що команда готова до труднощів.

Отже, обидві команди налаштовані на боротьбу і не збираються здаватися. Тож запрошуємо всіх на поєдинок БК "Житомир" - БК "Коростень", який відбудеться протягом двох днів у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону "Спартак" (Коростень).

Розклад ігор:

Субота, 28 жовтня - 17:30 

Неділя, 29 жовтня - 11:00

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир