12.02.2018 10:36

БК "Житомир"- БК "Вінницькі Зубри" у Першій баскетбольній лізі України. Післяматчеві коментарі

У рамках 10 туру Першої баскетбольної ліги України 10-11 лютого 2018 року БК "Житомир" приймав БК "Вінницькі Зубри". Два лідери турнірної таблиці влаштували справжню війну на майданчику, у якій ніхто не хотів поступатися. Однак з перевагою в одне очко в обох матчах перемогу здобули житомиряни. Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі представників команд.

Граючий тренер БК "Вінницькі Зубри" Микола Здирка:

Забракло, мабуть, трошки успіху нам. Бо в таких іграх, коли рівні дві команди, удача - важливий фактор. Житомиру пощастило більше, мабуть, через те, що вони грали вдома. Я вітаю їх з двома важкими перемогами. Вони достойні суперники, ігри були хороші. І ніхто не хотів програвати. В цьому сезоні для нашої команди овертайми були вперше. І це було важче і фізично і моральне навантаження теж набагато сильніше. Але всі гравці викладалися на повну, кожен вніс свій результат.

Тренер БК "Житомир" Денис Апарін:

Перша гра була дуже напруженою, два овертайми було. Але в обох матчах допомогла наша самовіддача, що ми змогли зібратися. Гравці на всі 100 виконали завдання тренера. Також допомогла підтримка вболівальникв. Дуже дякуємо їм за це. БК "Вінницькі Зубри" дуже досвідчена, хороша команда. Я думаю, що вони переглядали відео і готувалися до гри. Тому вийшли такі матчі. Але ми перемогли і це найголовніше.

Атакуючий захисник БК "Житомир" Олександр Кодола:

Була велика перерва між турами, три тижні, і ми досить довго не бачилися з командою. Тому перша гра вийшла такою важкою. Але ми дуже гарно позиційно грали, старалися в першому матчі робити менше помилок в кінці. Завдяки цьому, в передачах, в захисті, ми виграли. Помилки були, але це просто емоції, це все спорт. Коли є відповідальність перед командою, містом, то це завжди відбувається з усіма у різних видах спорту. Ми уже здружилися з хлопцями, звикли один до одного за півсезону. Будемо набирати обороти, слухати підказки тренера нашого. Думаю тоді результат у нас буде ще кращий.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир