06.12.2017 12:13

БК "Житомир" і "Коростень" у Першій баскетбольній лізі України. Результати 4 туру

Минулими вихідними, 02-03 грудня, відбулися матчі 4 туру Першої баскетбольної ліги України, у якій беруть участь БК "Житомир" і БК "Коростень". 

Житомиряни вдома приймали БК "Маяк" (Сарни) і здобули перемогу в обох іграх. У суботу господарі розгромили гостей з рахунком 62:100, а в неділю обійшли суперників з результатом 91-77.

"Перша і друга гра - це протилежні матчі. У суботу настрій команди Маяк був не дуже, в’яло грали і нічого не показали зовсім. У неділю вони налаштувалися краще, показали свій рівень, боролися, захищалися, нападали. Наша команда провела ці два матчі на своєму звичайному рівні," - прокоментував гру своїх підопічних у 4 турі Першої ліги тренер БК "Житомир" Денис Апарін.

Тренер БК «Маяк» Андрій Бугаевський зазначив, що житомирська команда є однією з найсильніших у групі.

«У вас дуже серйозна команда, дуже хороший підбір гравців. Я думаю, що вона з Луцьком у нашій групі буде вирішувати, хто сильніший. Ми маємо проблеми зі складом. Дехто отримав серйозні травми в попередніх іграх. Тому важко було грати. У суботу в нас взагалі гра не пішла. Ми провалилися у захисті, тому був такий розгромний рахунок. У неділю навпаки команда зібралася, старалася, але в кінці трохи завадили судді. А так в принципі другою грою я задоволений».

А тим часом БК "Коростень" грав на виїзді з БК "КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ" (Київ).

02 грудня коростенці мінімально поступилися суперникам з рахунком 91:94. Перші дві чверті гості програли. Третю зіграли в нічию - 23:23. А в заключному періоді матчу БК "Коростень" обійшов київлян на 6 очок. Однак у загальному рахунку гри переможцем став БК "КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ". 

У другому поєдинку коростенці виправили свої помилки і обійшли суперника з рахунком 96 : 90. Хоча й поступилися київлянам у першій і останній чверті (20:29, 13:17). А от другий і третій періоди закінчилися на користь БК "Коростень". Спочатку він переміг БК "КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ" з рахунком 31:16, а потім - 32:28.

Наступні матчі БК "Житомир" і "Коростень" відбудуться вже цими вихідними, 9-10 грудня. Житомиряни гратимуть на виїзді з БК "Чернігів". А коростенці вдома змагатимуться з БК "СТАРИЙ ЛУЦЬК-УНІВЕРСИТЕТ" (Луцьк).

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир