15.04.2019 12:42

БК "Житомир" переміг "Калуш" в першому півфінальному поєдинку Першості України

БК "Житомир" виграв перший поєдинок півфінальної серії Першості України з баскетболу. В суботу, 13 квітня, в Житомирі наші баскетболісти здолали БК "Калуш-НПУ" з рахунком 92:82.

Після першої половини матчу вперед із невеликим відривом вирвалися гості, але житомиряни зуміли зібратися і вирвати перемогу в третій та четвертій чвертях.

Друга зустріч у серії до двох перемог суперники проведуть у Калуші 15 квітня.

В іншому півфіналі, Кам’янець-Подільському місцева ДіДіБао перемогла запорізький Металург. Там гості захопили невелику перевагу на початку зустрічі. На велику перерву команди пішли все ще за мінімальної переваги запоріжців. Та в другій половині господарі дотиснули гостей. Найрезультативнішим у цьому поєдинку став Рустам Рагімов зі складу гостей – 27 очок (5/8 триочкових).

Другий матч серії до двох перемог у цій парі відбудеться 17 квітня в Запоріжжі.