11.04.2018 10:40

БК "Житомир" в напруженій боротьбі поступився у вирішальній грі 1/8 фіналу Першості України з баскетболу

У вівторок, 10 квітня, БК "Житомир" втретє зустрівся з БК "Калуш-ПНУ" в 1/8 фіналу Першості України з баскетболу. Два попередніх домашніх поєдинки так і не змогли визначити переможця серії. Тому житомирянам довелося їхати в Калуш, аби ще раз поборотися за путівки у чвертьфінал.

Житомиряни розпочали матч активно, обігравши господарів на два очки у першій чверті. Та БК "Калуш-ПНУ" теж здаватися не збирався і уже в наступній чверті наздогнав і перегнав суперника. У другій половині гри БК "Житомир" все ж вдалося повернути перевагу в очках на свій бік.

Здавалося, що перемога уже в кишені нашої команди, однак "Калуш-ПНУ" на останніх секундах несподівано посилив атаку, зрівняв рахунок - і як наслідок - вивів гру в овертайм. У додатковому таймі житомиряни боролися до кінця та все ж мінімально поступилися суперникам.

Перша баскетбольна ліга України
1/8 фіналу
вівторок, 10 квітня

БК "Житомир" - БК "Калуш-ПНУ" - 67:71 (16:14 10:20 22:15 15:14 4:8)

За регламентом чемпіонату у плей-оф команди грають до двох перемог. А оскільки рахунок у серії між БК "Житомир" і БК "Калуш-ПНУ" становить 1:2, то наша команда завершує боротьбу в цьому сезоні Першості України з баскетболу.

Нагадаємо, що шлях БК "Житомир" до плей-оф чемпіонату був майже бездоганним. Житомиряни відіграли 10 турів виключно з перемогами. Та й навіть після поразки БК "Маяк" (Сарни) не опустили рук, а ще сильніше боролися. У наслідок цього БК "Житомир" став переможцем групового етапу Першої баскетбольної ліги України.