11.02.2018 15:18

БК "Житомир" вдома вирвав перемогу у "Вінницьких Зубрів" у рамках Першості України з баскетболу

У Житомирі 10-11 лютого було справжнє баскетбольне протистояння титанів. Місцевий БК "Житомир" приймав головного суперника у 4 групі - БК "Вінницькі Зубри" у рамках Першості України з баскетболу.

Перша гра двох лідерів увійде в історію сезону. Весь матч команди грали на рівних. І чотирьох чвертей їм не вистачило аби визначити, хто ж виявився сильнішим у цьому поєдинку. Тому житомиряни і вінничани зіграли овертайм, а потім ще один. І тільки після цього з перевагою у одне очко перемогу здобув БК "Житомир".

Наступний матч виявився не менш запеклим і хвилюючим. Хід гри був таким же, як у попередньому протистоянні. Одна команда обходила іншу, та наздоганяла, і так по черзі. Здавалось би, що ці велетні баскетболу вдруге не зможуть розійтись без додаткового часу. Однак, за іронією долі, вирішальну роль знову зіграло всього одне очко. І свою безпрограшну серію матчів продовжив БК "Житомир"

Субота, 10 лютого

БК "Житомир" - БК "Вінницькі Зубри" - 109:108 (26:19 24:28 23:24 18:20, овертайми: 5 - 5 13 - 12)

Неділя, 11 лютого

БК "Житомир" - БК "Вінницькі Зубри" - 86:85 (21:21 20:26 30:23 15:15)

Житомиряни продовжать боротьбу уже найближчими вихідними, 17-18 лютого. Цього разу БК "Житомир" поїде в гості до БК "Маяк" (Сарни).