05.11.2018 11:26

БК "Житомир" вдома вирвав перемогу у "Вінницьких Зубрів" в ІІ турі Першості України з баскетболу

У Житомирі 3-4 листопада відбулося справжнє баскетбольне дербі між БК “Житомир” та БК “Вінницькі Зубри” у рамках 2 туру Першості України.

Протягом двох днів у залі ЖАДК було гаряче, адже віце-чемпіон сезону 2017/18 не збирався просто так поступатися житомирській команді. Проте тактична гра та трохи фарту допомогли господарям з мінімальним розривом перемогти у запеклій боротьбі із вінничанами.

Особливо несподіваним був результат другого матчу. Житомиряни вели першу та другу партію, однак у третій почали відставати від суперника і програли у підсумку 13 очок. У заключній чверті  БК “Житомир” усвідомив свої помилки та перспективу завершити цей поєдинок із негативним для себе результатом. За п’ять хвилин господарі активізувалися з божевільним азартом і під пресингом “зачавили” суперника. За декілька секунд до завершення чверті рахунок становив 91:91. Однак перед фінальним свистком Дмитро Кравченко закинув переможний для БК "Житомир" м'яч.

Баскетбол, І ліга, 4 група

2 тур, Житомирський автодорожний коледж

3 листопада, субота

БК "Житомир" - БК "Вінницькі Зубри" - 101:95 (25-23, 23-35, 26-24, 27-13)

4 листопада, неділя

БК "Житомир" - БК "Вінницькі Зубри" - 93:91 (19-16, 26-23, 14-27, 34-25)

Матчі наступного туру БК "Житомир" зіграє 10-11 листопада у Білій Церкві проти БК "Рух Молоді-Спортліцей".