07.04.2018 16:34

Домашні матчі БК "Житомир" з БК "Калуш-ПНУ" не визначили переможця 1/8 фіналу Першості України з баскетболу

БК "Житомир" 06-07 квітня 2018 року вдома приймав БК "Калуш-ПНУ" у рамках 1/8 фіналу Першості України з баскетболу.

На початку першого матчу обидві команди грали очко в очко, однак у другій чверті БК "Калуш-ПНУ" значно відірвався від житомирян, обігравши їх на 14 очок. У третій чверті гості ще збільшили розрив, а господарям вдалося здолати суперників лише під кінець гри. Однак це не допомогло їм перемогти у загальному підсумку.

Наступного дня БК "Житомир" усвідомив, що ще одна поразка може виявитися фатальною, адже, за регламентом чемпіонату, команди грають до двох перемог. Житомиряни розпочали активну боротьбу із БК "Калуш-ПНУ", але у першій чверті все ж поступилися суперникам на чотири очки. А ось у другій чверті господарі розгромили гостей і добили їх у третій. Оговтатися БК "Калуш-ПНУ" зміг лише в останній чверті, але перемога уже була в кишені житомирян.

Результати ігор:

П'ятниця, 06 квітня

БК "Житомир" - БК "Калуш-ПНУ" - 71:84 (17:19 16:30 24:19 14:16)

Субота, 07 квітня

БК "Житомир" - БК "Калуш-ПНУ" - 84:61 (18:22 25:7 18:10 23:22)

Однак на двох поєдинках зустріч цих команд не завершиться. Щоб визначити переможця 1/8 фіналу, який продовжить боротьбу в Першій баскетбольній лізі України, потрібно зіграти ще один матч. Вирішальна боротьба БК "Житомир" і БК "Калуш" відбудеться 10 квітня. Місце зустрічі наразі узгоджується. Слідкуйте за оновленнями.