22.01.2018 17:27

Капітан БК "Коростень": "Ми поборемося за третє місце у своїй групі"

Капітан БК “Коростень” Юрій Горенков прокоментував гру своєї команди у матчах з БК "Житомир" і розповів, що заважає коростенцям стабільно грати.

“Виступили не дуже добре. Ми сподівалися хоча б одну гру виграти. У нас зараз йде зіткнення молодих гравців і досвідчених. І поки ось ця “командна хімія” не зовсім виходить, як нам хотілось би. Тому і гра така нестабільна. Є над чим працювати. Я сподіваюсь, що наприкінці сезону ми все таки покажемо цікавіший результат. Першого дня обидві команди достатньо незібрано зіграли. Можливо, ще після свят не відійшли. А у другому поєдинку більш жваво почали уже грати. Але у нас немає стабільності, тому що молоді і гарячі. Побігти і зробити швидкий прорив у нас виходить, а десь позиційно зіграти, поки що досвіду не завжди вистачає. У Житомира досвідчені гравці, хлопці можуть у потрібний момент передати м’яч. Але ми будемо виправлятися. Я думаю, ми реабілітуємося і поборемося за третє місце у своїй групі”.

Нагадаємо, що БК "Коростень" 20-21 січня не вдалося обіграти БК "Житомир" у матчах 8 туру Першості України з баскетболу. Наразі коростенці знаходяться на п'ятому місці у турнірній таблиці. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир