31.05.2018 16:31

Команда Житомирщини увійшла до п'ятірки кращих на чемпіонаті України з баскетболу серед ветеранів

Команда Житомирської області взяла участь у чемпіонаті України з баскетболу серед ветеранів 35+. Фінальні матчі відбулися 25-27 травня у Білій Церкві. Житомиряни стали четвертими на змаганні.

У перший ігровий день житомиряни змагалися із баскетболістами Білої Церкви. У складі команди суперників були гравці збірної України в минулому, які зробили вагомий вклад для перемоги. Рахунок гри був на користь ветеранів з Київської області - 96:45.

У другому поєдинку наша команда програла суперникам з Києва. Чотири чверті було замало, аби визначити переможця, тож все вирішив овертайм - 76:79 на користь киян.

Щоб здобути друге місце житомирянам потрібно було викластися по максимуму в останній ігровий день і обіграти команду Рівненщини на 5 очок і більше. На початку матчу нашим спортсменам вдавалося тримати розрив у 14 очок, однак команда втратила головних гравців і не змогла втримати потрібний рахунок. Гра закінчилася на користь суперника - 86:68.

"Однак на цьому баскетбольна команда Житомирської області 35+ не зупинятиметься. Це лише початок, все ще попереду!" - запевнив її гравець Денис Апарін.