03.12.2017 15:40

Поразка БК "Каліпсо" і перемога "Житомира" у домашніх іграх Вищої і Першої баскетбольної ліги

Житомир 02-03 грудня приймав матчі одразу двох ліг чемпіонату України з баскетболу. Жіночий клуб "Каліпсо" зіграв з БК "Тернопіль-ТНЕУ" у рамках 5 туру Вищої баскетбольної ліги. А чоловіча команда "Житомир" змагалася з БК "Маяк" (Сарни) у 4 турі Першої ліги. 

Для житомирських дівчат обидві гри закінчилися невтішно. У суботу "Каліпсо" йшов майже на рівні з "Тернополем-ТНЕУ". У першій чверті господарі поступилися усього на два очки, а в другій зіграли у нічию - 18:18. Однак потім суперники знову почали випереджати на декілька очок. Третя чвертm закінчилася з рахунком 47:53. У четвертому періоді розрив між командами тільки збільшився, в результаті чого перша гра 5 туру завершилася на користь БК "Тернопіль-ТНЕУ" - 71-61. 

У неділю, 03 грудня, матч розпочався з великим відривом гостей від господарів - 29:8. У другій чверті "Каліпсо", зіграв у нічию - 21:21. У третьому періоді БК "Тернопіль-ТНЕУ" обіграв житомирянок на 11 очок. І хоча у заключній чверті господарі набрали майже однакову кількість очок, в загальному результаті відрив від суперників був великим.

БК "Каліпсо" - БК "Тернопіль-ТНЕУ" - 65:98

У чоловіків з команди "Житомир" обидва матчі були зіграні на їхню користь. Перші дві чверті суботньої гри закінчилися з великим відривом господарів від гостей (25-10, 33-8). Однак у другій половині гри БК "Маяк" розпочав активну боротьбу. Команда зіграла у нічию в третій чверті та навіть обіграла житомирян на одне очко у четвертому періоді. Щоправда, невдалий початок гри гостей сильно вплинув на загальний рахунок, і їм не вдалося перемогти житомирян - 62:100.

Перша чверть другої гри розпочалася на одному рівні між командами. "Житомир" обіграв "Маяк" лише на одне очко. У другому періоді гості поступилися господарям уже на 13 очок. У третій чверті рахунок становив 73:50 на користь житомирян. В заключному періоді команда міста Сарни обіграла суперників на 9 очок, однак це не врятувало її від поразки у загальному підсумку.

БК "Житомир" - БК "Маяк" (Сарни) - 91-77

Наступні матчі для дівчат з БК "Каліпсо" відбудуться 16-17 грудня. Житомирянки прийматимуть БК "ЛДУФК-СКІФ-Спартак (Львів). БК "Житомир" гратиме на виїзді 9-10 грудня з БК "Чернігів" (Чернігів".

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир