13.11.2017 17:53

Поразка і перемога БК "Коростень" у 2 турі Першості України з баскетболу

Минулими вихідними, 11-12 листопада, у рамках 2 туру Першої баскетбольної ліги України БК "Коростень" приймав удома БК "Маяк" (Сарни). 

У суботньому поєдинку господарі розпочали з вдалої першої чверті, обігравши суперника на 3 очки. Однак дві наступні чверті коростенці програли з мінімальним відривом у 4 і 3 очки. Рахунок після третьої чверті становив 62:66 на користь "Маяка". В останній частині гри обидві команди вибороли по 15 очок. Проте БК "Коростень" цього було замало для перемоги. Гості обійшли його на 4 очки - 81:77.

Наступна зустріч розпочалася з впевненого старту БК "Маяк". У другій чверті коростенці наздогнали супротивника, а в третій перегнали - 60:54. І хоча гості зібралися і наступали в четвертій чверті, їм не вдалося перемогти господарів.

БК "Коростень" - БК "Маяк" (Сарни) - 83:76.

"В першому матчі ми програли чотири очки, а в другій перемогли з перевагою у сім очок. В суботньому матчі ми не знали, який склад у суперників. Адже БК "Маяк" (Сарни) суттєво поновив склад. Вони завжди були добре фінансованою командою, яка забезпечується легіонерами. Гравців з міста Сарни там немає. Тому ми й програли, бо не знали, чого очікувати від нових гравців. На наступний день ми проаналізували помилки, поміняли систему захисту і перемогли," - прокоментував матчі другого туру тренер БК "Коростень" Андрій Гурінчук.

Наступним суперником коростенців стане БК "Чернігів" (Чернігів). Матчі відбудуться 18-19 листопада у Коростені. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир