05.11.2018 15:35

СК "Каліпсо-ЖДУ" вдома обіграв львів'янок у рамках Вищої ліги з баскетболу. Післяматчеві коментарі

У Житомирі, 3-4 листопада, місцевий спортивний клуб "Каліпсо-ЖДУ" двічі обіграв львівський БК "Політехніка" у 3 турі Вищої баскетбольної ліги України.

Тренерка житомирянок Тетяна Дернова розповіла, що такого результату вдалося досягти завдяки досвіду команди, який вона здобула у минулому сезоні "вишки". 

Тетяна Дернова - тренерка СК "Каліпсо-ЖДУ":

"Участь в минулому сезоні дають свої плоди сьогодні. Якщо порівняти ігри зі Львовом в минулому році і зараз, то спостерігається величезна різниця в рахунку. Рік тому ми ледве вигравали одну з двох ігор, була сильна і рівна боротьба. Цього разу гра з суперником далася набагато легше. Моя команда стала більш впевненою в своїх силах, наполегливішою і сміливішою. Активно грали в захисті, реалізовували швидкі прориви, грали правильно певні комбінації. Все це дало позитивний результат. Всі добре зіграли, доповнювали один одного. Молодші дівчата зіграли по 15 хвилин. Деякі моменти взагалі були відмінними, грамотно зіграними. Звичайно ж є і безліч помилок, але їх ми теж виправимо на тренуваннях. Наступні тури у нас на виїзді, дуже короткий проміжок між іграми для відпочинку і відновлення. 12-13 листопада їдемо в Хмельницький, а 16-17 - до Києва. Будемо сподіватися і намагатися отримати позитивний результат для нашої команди," - прокоментувала Дернова. 

Тренер львів'янок пояснив, що такий результат його команди спричинений іншим складом гравців.

Юрій Боровик - тренер БК "Політехніка":

"Грали діти із ДЮСШ, яким по 14 років, тому і результат такий маємо. Їм було тяжко змагатися з дівчатами, з жінками, яким по 25-30 років. Була б інша команда, перша п'ятірка, то ми б грали очко-в-очко як минулого сезону, команди були б рівні. А так маємо, що маємо. У Каліпсо також старших нема, але є дівчата, такі як Тетяна - граючий тренер, 23-й, 17-й номер багато забивають. Особливих зірок там немає, такий середній рівень. Але, на жаль, ми не змогли їм протидіяти. Діти замучались і після першої гри не відійшли. Багато помилок було. 14 років - їм тяжко дійсно змагатися з дівчатами дорослими," - розповів тренер львів'янок.

Спортивний Житомир