22.10.2017 14:42

Тренер БК Франківськ: "Каліпсо може потрапити у четвірку кращих і вийти у плей-офф"

В Житомирі 21-22 жовтня відбулися ігри Вищої баскетбольної ліги України. Новачок чемпіонату БК Каліпсо приймав фаворита БК Франківськ. Хоча й житомирянки програли в обох матчах, але отримали великий досвід від гри з професіоналами.  

Крім цього рівень команди був високо оцінений тренером івано-франківців Юрієм Процюком, який прогнозував дівчатам успішне майбутнє. 

"Я радий, що в Житомирі відродився жіночий баскетбол. Дуже приємні враження від команди Каліпсо. У першій грі, можливо, десь ще трошки був страх, але потім вони зібралися і стали більш впевненими. У цих молодих дівчат у тандемі з досвідченими граючими тренерами може бути хороше майбутнє. Житомиряни вже перемогли львівську Політехніку і, я думаю, що у них є всі шанси позмагатися з Вінницею, Тернополем і Львовом за четверте місце. Мій прогноз - Каліпсо зможе стати хорошим "середняком", який буде боротися за потрапляння в четвірку і вихід в плей-офф. 

А поки що БК Каліпсо збирається аналізувати свої помилки та налаштовуватися на ігри з київським КСЛІ-СКУФ, які житомирянки проведуть на виїзді наступними вихідними.

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир