01.11.2017 11:50

Тренер БК «Коростень» Андрій Гурінчук: «Ми грали проти дуже потужних гравців, яких зібрав БК «Житомир».

БК «Коростень» минулими вихідними, 28-29 жовтня, приймав БК «Житомир» у рамках 1 тур Першої баскетбольної ліги України. Перший матч господарі програли з рахунком 78:91. Наступний поєдинок мав усі шанси закінчитися перемогою коростенців, однак на останніх хвилинах житомиряни вийшли у лідери з рахунком 75:72.

Тренер БК «Коростень» Андрій Гурінчук розповів, що значною мірою поразки команди обумовлені новим посиленим складом БК «Житомир».

«Ми грали проти дуже потужних гравців, яких зібрав БК «Житомир». Це київляни, наші коростенці та місцеві їхні. Але, незважаючи на це, команда БК «Коростень» в обох іграх дала бій. Другий матч могли взагалі виграти. Ми 50 секунд випереджали житомирян на три очки. Потім вони зрівняли рахунок. А після невдалої нашої атаки, гравець БК «Житомир» закинув трьохочковий - і таким чином, ми програли».

Бойовий настрій грі коростенців значною мірою забезпечив новий гравець із Житомира. Завдяки йому і Юрію Горєнкову команда протрималася деякий час у лідерах протягом  другого матчу з БК «Житомир».

«Ми теж трошки укріпилися, до нас прийшов житомирський гравець Даниїл Мазнєв. Але все рівно склад десь на 90% той самий. У нас він тримається роками, може лише прийти чи піти один, два гравці,» - зазначив Гурінчук.

Наступна гра БК «Коростень» відбудеться 11-12 листопада. Команда буде приймати БК «Маяк» (Сарни).

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир