12.10.2017 16:19

Тренер БК "Коростень": "Ми не розслабляємося, бо з Вінницею цього робити не можна"

У середу, 11 жовтня, баскетбольний клуб "Коростень" успішно стартував у боротьбі за Кубок України. Команда зіграла домашню гру з "Вінницькими Зубрами".

Коростенці у меншості здобули перемогу у вінничан з рахунком 82:74.

"Вийшло так, що ми грали без двох основних гравців, бо вони в останній момент прихворіли. Гра розпочалася дуже важко: Вінниця закинула дуже багато трьохочкових, ми десь трохи не спрацювали у захисті. Але потім зібралися, і під кінець у нас теж пішли хороші удари. Першу і четверту чверть ми виграли, а другу і третю програли. Однак в підсумку ми перемогли. але хочу сказати, що грали дві рівні команди. "Вінницькі Зубри"дуже сильний клуб. Тут важливо було добре налаштуватися на гру і правльно спрацювати у певних моментах. Нам це вдалося зробити трошки краще," - прокоментував гру тренер БК "Коростень" Андрій Гурінчук.

В неділю, 15 жовтня, відбудеться матч-відповідь, в результаті якої і буде вирішена подальша доля команд на Кубку України.

"Зараз ми готуємося вже на неділю. Ми не розслабляємося, бо з Вінницею цього робити не можна. Тим більше, що вони вдома будуть грати, тому нам буде важче.. Але я думаю, шанси у нас є, бо це кубкова гра. Тобто нам можна навіть програти, але з різницею не більше, ніж 8 очок. Тоді ми проходимо далі. Але я вважаю, що це буде як запасний варіант, ми все рівно налаштовуємося на перемогу," - зазначив Гурінчук.

Юлія Оріховська. Спортивний Житомир

Теги:Коростень

Подібні новини