10.12.2018 14:34

Тренер БК "Житомир" Денис Апарін: З "Полтавою" випробовували нові схеми гри

Минулими вихідними, 8-9 грудня,  БК “Житомир” вдома двічі обіграв БК “Полтава” у рамках 6 туру Першої баскетбольної ліги України. 

Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі представників команд.

Денис Апарін - тренер БК "Житомир"

"Недоліки є завжди, ми стараємося кожну гру викладатися на всі сто. У іграх з БК “Полтава” ми випробовували нові схеми гри в захисті і нападі. Ми дивимося вперед, оскільки перше коло чемпіонату закінчилося, а ще друге коло, тому ми пробуємо різні варіанти і тактики. Не все одразу виходить, звичайно, але це потрібно робити, треба рости, вдосконалюватися. Тому, можливо, наша гра виглядала якось по-іншому, але цьому є причини. Дві гри були рівними, просто сьогодні дуже багато часу грав новачок - Микита Кравченко. Я дав йому побільше часу пограти, себе показати. І БК “Полтава” краще другу гру зіграла. Вони добре дали кидок у третій і четвертій чверті, декілька м’ячів ми їм дозволили забити.

Поки змін не плануємо, але думаємо про це. Всі суперники цілком передбачувані. Наступними вихідними їдемо до Вінниці грати другий матч із "Вінницькими Зубрами". Це наш основний суперник в групі, а інші просто показують свою гру, але не більше. Ми у кожну гру вкладаємося, хлопцям дуже дякую за самовіддачу, тому будемо працювати й далі, щоб стати чемпіонами або хоча б призерами Першої ліги," - підкреслив Денис Апарін.

Юрій Коваленко - гравець БК “Полтава”

"Впринципі грою задоволений, але трішки не вистачило нам і в захисті, і в нападі. У нас не всі були основні гравці. Розігруючий не приїхав і центровий, і атакуючого теж не було. Грав більш слабкий склад. Ми поспішали з атакою, трохи кидки були не підготовлені. Трохи не вистачає зіграності і досвіду. Ми команда нова, перший рік у цій лізі, поки ще не зігралися, думаю, що у подальшому буде краще. "Житомир" - одна із найсильніших команд, яка уже давно грає, а ми на такому рівні ще не грали. У нас більше досвідчених, навіть ветерани є, кому за 35 років і тільки троє молодих. Грають, можуть, стараються, але фізичної витривалості трохи не вистачає. Тренувальний процес слабкуватий, мало тренуємося. Але будемо це все виправляти - і результат буде кращим. Нам хоча б з групи вийти, а далі подивимося," - розповів Юрій.

Спортивний Житомир