05.11.2018 16:53

Тренер БК "Житомир" про гру з "Вінницькими Зубрами": За 5 хвилин до кінця гравці виконали завдання і перемогли

Минулими вихідними, 3-4 листопада, БК "Житомир" у важкому протистоянні виборов дві перемоги у БК "Вінницькі Зубри" в 2 турі Першої баскетбольної ліги.

Тренер житомирян Денис Апарін розповів, як команда зуміла вибороти перемогу, коли здавалося, що все уже втрачено.

"Ми грали із срібними призерами чемпіонату України минулого сезону - командою Вінницькі Зубри. Вона залишилася майже в такому ж складі. Хороша команда. Але клас гри у БК “Житомир” відповідний: ми виходимо, боремося, віддаємося на повну. Щось виходить, щось ні, але ми стараємося. У першій грі ми зробили ставку на високих гравців, оскільки ми маємо один із кращих складів у плані зросту, підготовки центрових. Але, на жаль, цей варіант не пройшов у першій грі. Ми відстали від суперника десь на 10 очок, але уже в третій чверті наздогнали і закінчили гру на нашу користь. У другому матчі схожий був сценарій, але я, відверто кажучи, сам не очікував такої самовіддачі від своїх підопічних. Ми, звичайно, працюємо над цим, вимагаю, щоб вони виконували завдання тренера. Трохи нам і поталанило, не буду приховувати. Коли ми у четвертій чверті вже програвали очок 15, за 5-7 хвилин я поставив перед хлопцями завдання грати по всьому майданчику, пресингувати гравців, працювати над відбором м’яча і швидко атакувати. Це і вплинуло на підсумок матчу, і у нас все вийшло. Дякую усім вболівальникам, яких і першого, і другого дня було дуже багато. Приємно, що в Житомирі люди приходять, підтримують," - зауважив Апарін.

Матчі наступного туру БК "Житомир" зіграє 10-11 листопада у Білій Церкві проти БК "Рух Молоді-Спортліцей".