23.10.2018 15:38

Тренер БК Житомир про ігри з Полтавою у І лізі України: Суперники наздоганяли, але все було під контролем

Баскетбольний клуб "Житомир" минулими вихідними, 20-21 жовтня, зіграв стартові матчі Першості України. Наша команда їздила у Полтаву та змагалася із місцевим однойменним клубом. Попри боротьбу суперника БК "Житомоир" вдалося перемогти у двох поєдинках із господарями.

Тренер житомирян Денис Апарін прокоментував гру своїх підопічних у І турі та розповів, на які вимушені зміни довелося піти команді перед поїздкою до Полтави:

"Перед початком першого туру були трошки зміни, оскільки нашого основного гравця Павла Цьопича не відпустила іспанська сторона - не дала підтверджуючий лист, що він є вільним агентом. І ми змушені були шукати перший номер. Зв'язалися з Кирилом Корчагіним - це житомирський вихованець. В останній момент ми його заявили, і він уже поїхав з нами на тур в Полтаву. Доволі-таки добре Кирило зіграв, продуктивно. Багато гравців проявили себе, в основному - це центрові. За рахунок швидкої гри ми обіграли БК "Полтава". Це добре організована команда, з досвідченими гравцями, які грали в Суперлізі, але через травми і вік вони вже грають у Першості. Є у них гравці і молодші, у яких ще все попереду. В обох іграх початок був важким. Ми грали "м'яч-в-м'яч", але уже в другій і третій чвертях ми відривалися трохи вперед за рахунок захисних дій, переходів із захисту в напад. А в останній грі в четвертій чверті "Полтава" проявила характер і намагалася наздогнати, але все було під контролем," - розповів Апарін.

Наступний тур БК "Житомир" зіграє 3-4 листопада. Команда вдома прийматиме БК "Вінницькі Ззубри". 

Спортивний Житомир