17.08.2018 11:27

У новому сезоні Вищої ліги житомирський БК "Каліпсо" робитиме ставку на молодість

Житомирський жіночий БК "Каліпсо" знову гратиме у Вищій лізі України і вже з 1 вересня розпочне активну підготовку до сезону.

Команда поповнилася новими молодими гравцями. А досвідчені баскетболістки Тетяна Курилло і Світлана Сіроткіна цьогоріч не гратимуть за "Каліпсо". На майданчик виходитиме лише тренер клубу Тетяна Дернова.

"Команда у нас молода, дібрали ще дівчат 2004 року народження. Всі житомирянки, на приїзджих немає коштів. У "вишці" приблизно буде грати наш вік плюс, ну так мені сказала куратор жіночих змагань Тетерук Олена. Зі старших грати буду тільки я. Сироткіній навесні зробили операцію на ахіловому сухожилі. Вона вже ходить на своїх двох, але травма була серйозною. Курилло Тетяна теж не буде грати, допомагатиме за суддівським столиком. Все таки бігати з молоддю і бути на рівні, не так вже й легко," - розповіла Дернова. 

Окрім Вищої ліги, БК "Каліпсо" братиме участь у Кубку України та турнірі 3Х3. Загалом на сезон 2018/19 житомирянкам потрібно більш, ніж 200 тисяч гривень. Команда сподівається на підтримку міста та області. 

"Зараз робимо нову форму, завдяки гранду мера. Будемо домовлятися про проплату внесків у ФБУ. Грошима на участь в змаганнях, думаю, підтримає місто і область, але ще теж будемо розмовляти. Поки все так неясно," - зазначила тренер БК "Каліпсо".

Нагадаємо, що у минулому сезоні житомирський клуб посів п'яту сходинку в турнірній таблиці групового етапу Вищої ліги. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир