14.05.2018 11:04

Збірна Житомирщини увійшла до фіналу Юнацької баскетбольної ліги серед дівчат

Збірна Житомирської області "Юність" 12-13 травня 2018 року виборола ІІІ місце в груповому етапі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2005 р. н. та молодші. У Боярці, Київської області, наші дівчата обіграли суперниць у матчах 4 туру і вийшли у фінал.

Житомирянки змагалися з командами Дніпра та Харківської області. Обидві гри закінчилися перемогою збірної "Юність".

Результати ігор:

Збірна Житомирщини "Юність" - СДЮСШОР №5-1 (Дніпро) - 54-50

Збірна Житомирщини "Юність" - Збірна Харківської області - 42-36

"Виграли обидві гри, але суперник змусив понервувати. Ми провалили першу половину, проте, зібравшись з силами в третій і четвертій чвертях, як з Дніпром, так і з Харковом, налаштували гру під своїм кільцем. Потім почали виходити хороші взаємодії в нападі. Попереду підготовка до фіналу, де буде просто необхідно показати свої найкращі якості, свою кращу форму. Вірю в наших дівчаток!" - розповів тренер збірної Житомирської області Олексій Мазур.

Він також зазначив, що дівоча баскетбольна збірна Житомирщини вперше потрапила у плей-оф ВЮБЛ з третього місця у груповому етапі.

1/4 фіналу відбудеться 01-03 червня. Наша команда змагатиметься зі збірною Харківської області, яка закінчила першу частину чемпіонату на шостому місці турнірної таблиці.

Загалом у плей-оф гратимуть вісім команд з Києва, Вінниці, Полтави, Житомирської, Рівненської, Харківської та Івано-Франківської областей.