23.10.2018 12:05

Житомирські дівчата дуже добре боряться - тренерка БК "НУБіП" про І тур Вищої баскетбольної ліги

У Житомирі, 20-21 жовтня, місцевий баскетбольний клуб "Каліпсо" розпочав боротьбу у Вищій лізі України серед дівчат сезону 2018/19. У спортскомплексі ЖДУ ім. Івана Франка наша команда приймала київську команду "НУБіП". 

Для гостей це був дебют у "вишці" та їм вдалося двічі виграти у першому турі. Однак тренерка киянок зауважила, що у Житомирі дуже хороша і бойова команда, якій потрібно напрацьовувати досвід. 

Ірина Євтушенко - тренерка БК "НУБіП":

"Результатом ми дуже задоволені, хто б міг сумніватися. Це наші перші стартові ігри, ми до них довго готувалися, старалися. Багато з того, що ми запланували вийшло. У Вищій лізі ми вперше беремо участь, це був наш перший екзамен і ми його склали на четвірку з плюсом. Дівчата з великим бажанням, ентузіазмом, на лавку всадити дуже важко когосьь, всі рвуться в бій. Але команда Житомира теж дуже сподобалася. Команда перспективна, дівчата дуже боряться - це я можу відмітити. Ми там десь переважаємо в рості, але вони у нас не програли в підборі, вони програли десь у відсотку влучання, можливо. Потрібно додати стабільності у кидках. Ну і працювати! Працювати і набиратися досвіду. А так команда хороша, тактично добре грає".

Тетяна Дернова - тренерка БК "Каліпсо":

"Що нам завадило у першому турі - це слабка фізична підготовка. Я вважаю, що у відриви ми дуже погано бігаємо. Немає у нас тієї фізики, яка є у нашого суперника. Плюс зал великий, а ми ці два місяці тренувалися в школах, де маленькі зали і звісно, що декілька чоловік вибігати ось-так всю гру не змогли. Будемо далі тренуватися, думаю ми виправимо це положення. У нас змінився майже весь склад, відбулося поповнення молоддю. Але були часті заміни на більш досвідчених гравців, молодь (2004 р.н. - прим. ред.) випускала частково. І те, коли їх випускаєш, у них квадратні очі, вони не знають, що з цим м'ячем робити, і повні очі сліз...Але нічого, якось будемо викручуватися з цього положення, будемо старатися, будемо розвивати сміливість. Почнуться уже тренування у цьому залі, думаю буде набагато простіше, бо освоїмо і кільця, і майданчик. Думаю, ми виправимося за сезон".

Спортивний Житомир