05.02.2018 13:41

Житомирянки 2004 р.н. зіграли вдома заключні матчі Юнацької баскетбольної ліги України

Житомир 02-03 лютого 2018 року приймав 4 тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2004 р. н. та молодше. Змагання відбулося у приміщенні ЗОШ №7 (вулиця Перемоги, 79).

Команда житомирської ДЮСШ “Юність” зіграла два матчі проти команди СДЮСШОР №5 (Дніпро).

Спочатку в турі мали брати участь і дівчата з Івано-Франківської області. Але за певних обставин вони не змогли приїхати до Житомира. Тому було прийнято рішення житомирянкам зіграти з Дніпровською командою матч наступного туру, щоб потім не їхати в гості до суперників.

Перша гра була дуже насиченою. ДЮСШ “Юність” весь матч йшла пліч-о-пліч з СДЮСШОР №5. Але після напруженої боротьби перемогу все ж здобула команда із Дніпра. Другий поєдинок виявився ще запеклішим і цікавішим. Після четвертої чверті рахунок був 52:52. Тому дівчатам призначили додатковий час. Для того, щоб здобути 7 місце у Чемпіонаті житомирянкам потрібно було обійти суперниць на 4 очки, але вдалося лише на 3. Тому дніпровська команда стала сьомою, а ДЮСШ "Юність" опинилася на восьмій сходинці. 

02 лютого (п'ятниця)

ДЮСШ "Юність" (Житомир) - СДЮСШОР №5 (Дніпро) - 45:49

03 лютого (субота)

ДЮСШ "Юність" (Житомир) - СДЮСШОР №5 (Дніпро) - 61:58

Тренер команди “Юність” Олексій Мазур розповів, що житомирянки у цьому турі проявили себе на повну силу і зіграли дуже добре. Він також зазначив, що ці два матчі були одними з найкращих, які коли-небудь грали ці дівчата. Тож, незважаючи на не зовсім очікуваний результат, діти здобули досвід справжньої боротьби і показали хорошу гру. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир