17.09.2018 12:45

Житомирянки з БК "Каліпсо" стали бронзовими призерками національного фіналу з баскетболу 3х3

Гравці житомирського баскетбольного клубу «Каліпсо» став бронзовим призером жіночої категорії національного фіналу з баскетболу 3х3, який відбувався 15-16 вересня у Києві в рамках фестивалю "Don`t Take Fake".

Найкращі команди країни, які виступали цього сезону в чемпіонаті України і українській стрітбольній лізі зібралися в столиці, щоб визначити найсильніших у чоловічій, жіночій та юнацькій категоріях.

Представниці "Каліпсо" - Тетяна Дернова, Дарина Маринич, Катерина Тимофеєва, Тетяна Гоцак - здобули бронзові нагороди у жіночій категорії.

Перемогу виборола молодіжна збірна України "Ukraine U-18". Друге місце посіла команда "Tigris-Frankivsk".